تصویر خدمات و گارانتی قطعات استارتک

خدمات پس از فروش استارتک

مجموعه استارتک خاص ترین گارانتی قطعات و خدمات پشتیبانی را دارا می‌باشد.این مجموعه از سامانه هوشمند تک مکانیک بهره‌مند است به طوریکه 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه بهترین پشتیبانی و خدمات می‌باشد.

قول می‌دهیم آخرین جایی که می‌خواهید بروید، ما هوایتان را داشته باشیم

بیمه نامه رسمی

در بین هزاران قطعه تشکیل دهنده خودرو، تسمه تایم یکی از مهم‌ترین عملکردها را دارد.بروز هرگونه مشکل در تسمه تایم هزینه‌های مالی زیادی برجا می‌گذارد.

استارتک برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی تمامی تسمه‌های خودرویی را با بینه نامه رسمی و معتبر پاسارگاد عرضه می‌کند.

تصویر بیمه نامه رسمی محصولات تسمه استارتک
تصویر بیمه نامه رسمی محصولات تسمه استارتک

سامانه تک مکانیک

این سامانه به مصرف‌کنندگان محترم در ثبت گارانتی تسمه‌های گروه صنعتی استارتک کمک می‌کند تا گارانتی محصول را ثبت و از اصالت کالا اطمینان حاصل کنید.

سامانه تک مکانیک با دراختیار گذاشتن چندین گزینه در خصوص ثبت کیلومتر تسمه تایم،محاسبه سوخت مصرفی و سایر خدمات فنی اتومبیل را به مصرف کنندگان محترم امداد رسانی می‌کند.این سامانه با مشتری و همراه عزیز ما در تماس می‌باشد تا نسبت به تعویض تسمه تایم و سایر موارد فنی خودرو، یادآوری امور فنی باشد.

نحوه ثبت گارانتی و خدمات تک مکانیک

کلیه تسمه تایم های استارتک با بیمه نامه رسمی پاسارگاد عرضه می‌شوند که در پایین بیمه نامه کد یونیک و یکتایی درج شده است که مصرف کننده عزیز پس از خراشیدن قابل رویت بوده و با ارسال این کد به سامانه 20001390 گارانتی محصول فعال می‌گردد.

در مرحله بعد شما می‌بایست نام شهری که تعویض صورت گرفته و سپس کیلومتر فعلی را به لاتین وارد نموده و ارسال می‌کنید.در انتها نیز سامانه از شما معرف محصول(تعمیرکار – فروشنده) و در صورت عدم دسترسی به تلفن مورد نظر عدد 0 را ارسال نمائید.در صورتی که شما فروشنده یا مکانیک محترم هستید، ابتدا شماره مشتری و سپس دکمه (*) را وارد کنید.بعد از انجام این کار، پیامی مبتنی بر در سامانه تک مکانیک ثبت شد برای شما ارسال خواهد شد. 

در نظر داشته باشید که بیش از 18 ماه از تاریخ ثبت یا بیش از 60 هزار کیلومتر با خودروی خود طی کرده باشید، سامانه به شما هشدار تعویض تسمه تایم و عدم گارانتی را می‌دهد.