پیشرو محصولات مصرفی شرکتحمل و نقل و لجستیک بدون دردسر

placeholder
زنجیره تامین درگیرند که تهدید به کاهش سهم بازار: آزمایشگاه یک دارویی پیشرو، موفقیت و دو رقمی رشد فروش با هزینه آمد.

تلاش بسیار بهبود یافته برنامه ریزی و اجرای توابع این شرکت، آنها می دانستند که به منظور موفقیت در این دوره از فن آوری سیستم های حسابداری خود نیاز به بسیار قویتر از آنچه که هستند باشد. آنها تبدیل به WP مشاوره برای بهبود سیستم های حسابداری خود را.

چالش موجود

بزرگترین چالش این بود که Arguzo شد تکنولوژی استفاده نمی کند. بیش از حد از کار هنوز در حال به صورت دستی ثبت شده بود، به این معنا که اعداد در زمان زمان طولانی به یاد داشته باشید و سپس به تجزیه و تحلیل. اطلاعات زندگی می کنند نیز در دسترس نبود و تصمیم گیری تنها می تواند پس تمام اطلاعات مورد نیاز ساخته شده و دریافت شده است. این Arguzo برگزاری بود به؛ آنها می دانستند که می تواند بیشتر از بازار گوشه اگر آنها توانایی به تلفن همراه بیشتر بود. کار سه موضوع مهم برای دارو با مسئولیت محدود خطاب .:

 • بهبود فروش و عملیات و برنامه ریزی تولید:
  دو تیم تلاش خود را در تعداد کمی از بالاترین ارزش S & OP اهرم به منظور بررسی روند برنامه ریزی فعلی، شناسایی شکاف ها در زیرساخت های برنامه ریزی و تحلیلی درک تقاضا و تنوع عرضه متمرکز شده است.
 • تعیین سطح موجودی درست :
  با صدها نفر از داروها در بازار، دارو گیم نیاز به یک روش مناسب برای پیش بینی و مدیریت موجودی خود را. با استفاده از تجزیه و تحلیل درصد مطلق (MAPE)، تیم سطوح مناسب برای مواد اولیه و محصولات نهایی توسط نقشه برداری واقعی در مقابل فروش پیش بینی شده در SKU ها مهم ترین تعریف.
 • بهینه سازی زنجیره عرضه برای برنامه ریزی جهت کامل:
  بخش های تشخیصی عوامل استرس زا که فروش و سطح خدمات را تحت تاثیر قرار تعیین می شود. دو تیم با تمرکز بر حل و فصل مسائل مربوط به بالاتر از حد نرمال عقب سفارشات و زمان سرب، که بر کل زنجیره تامین و به تاخیر در داروها به مصرف کنندگان منجر شده است.

راه حل های موجود

مشاوره WP راه حل با ترکیب فن آوری های لبه برش با دنیای واقعی عملا آمد. همه می دانستند که سیستم تا به حال به روز رسانی می شود، چالش واقعی بود آنها را به روز رسانی بدون بر هم زدن کل سازمان را در راه منفی. راه حل را به شما معرفی مدیریت حجم کار مناسب از طریق کامپیوتر انجام می شود، در حالی که ارائه سیستم عامل تلفن همراه به سهامداران.
این اجازه را به کارگران در کار به جای احساس آنها توسط فن آوری کار برکنار شده بود نقش داشته باشد.

نتایج بدست آمده

کارکنان آرگوس اکنون قدرت بیشتر. آرگوس هم به نفع تولید گزارش بلافاصله هر زمان که مورد نیاز است. آنها در حال حاضر قادر به تصمیم گیری در پرواز بر اساس آخرین داده های زمان واقعی.
تلاش بسیار برنامه ریزی و اجرای توابع این شرکت، ایجاد بهبود یافته و اعمال سیاست سهام جدید که برای SKU ها خاص و متغیرهای کلیدی به حساب، روند آماده سازی سفارش و کاهش بار حمل و نقل توزیع کارآمد است.

با شماره، تلاش:

 • کاهش زمان سرب 43%
 • تغییر پذیری توسط کاهش 50%
 • کاهش خطر ریسک بازگردانی سفارش 95%
 • افزایش سهام برای محصولات به پایان رسید توسط 10%

به دنبال یک مشاور کلاس اول طرح کسب و کار هستید؟

پشتیبانی در حال حاضر آفلاین

پیام شما به ایمیل ما ارسال خواهد شد و در اسرع وقت پاسخگو هستیم

آیا سوالی دارید؟

Click ENTER to chat
شروع چت
مشاوره آنلاین
سلام
مشاورین ما آنلاین هستند